• نوای بازرگانی
    برای اولین بار در ایران و جهان
    بدون دخالت اپراتورهای تلفن همراه

نوای بازرگانی (ویژه توسعه دهندگان نرم افزارهای تلفن همراه)

سامانه نوای بازرگانی با هدف نشر پیام های صوتی و تصویری در بستر تلفن همراه، بدون دخالت اپراتورهای تلفن همراه و با مشارکت توسعه دهندگان نرم افزارهای ایرانی و غیرایرانی بازارهای تلفن همراه طراحی گردیده است.

باعنایت به این مهم که در فضای جاری تبلیغات در بستر تلفن همراه، امکان پخش تصاویر و ویدئوهای تبلیغاتی تنها در زمان استفاده کاربران از نرم افزار مورد نظر میسر می باشد، لذا عملاً زمان و تعداد دفعات پخش تبلیغات در هر نرم افزار کاملاً محدود و وابسته به میزان استفاده کاربر از نرم افزار می باشد.

در این میان ذکر این نکته خالی از لطف نیست هنگامی که کاربر، وقت خود را صرف استفاده از نرم افزار مورد علاقه می نماید، این بازه زمانی برای وی مختص بهره مندی از نرم افزار می باشد و پخش نابهنگام تصاویر و ویدئوهای تبلیغاتی، به نارضایتی و احساس ناخوشایند مزاحمت برای او می انجامد. این اتفاق سبب می گردد که کاربر با وجود تمام حس خوبی که به نرم افزار مورد نظر دارد، به دلیل مزاحمت های حین انجام کار، نسبت به حذف آن از گوشی تلفن همراه خود اقدام نماید.

در این راستا، سامانه نوای بازرگانی با اصول 13 گانه خود و با هدف اعتلای فضای تبلیغات و کسب و کار در حوزه تلفن همراه، کاهش نارضایتی های کاربران و همچنین ارتقای تعاملات و مشارکت نام های بزرگ تجاری، طراحی گردیده است.

تعهدات باشگاه به طراحان نرم افزار:

1- ارائه SDK نوای بازرگانی جهت شروع همکاری

2- ارائه پنل گزارش دهی جامع جهت نمایش تعداد کاربران فعال و تماس های روزانه اعضا

3- پرداخت مبلغ 5 تومان بابت هر تماس روزانه هر کاربر نرم افزار (تماسی که به پخش تبلیغات ختم گردد).

4- عدم نمایش ارتباط بین نرم افزار میزبان و فرآیند نوای بازرگانی به اعضا

6- اجرای فرآیند باشگاه نوای بازرگانی در اولین نرم افزار همکار(در صورت تقارن همکاری با چند نرم افزار در یک گوشی)

7- عدم نیاز به فعالیت روزانه یا مستمر کاربر با نرم افزار میزبان .

نوای بازرگانی ( ویژه دارندگان محتوای دیجیتال )

شرکت الکتروکام کیش مفتخر است که برای اولین بار در ایران و جهان، موفق به طراحی سامانه ارسال پیام صوتی، تصویری و ویدئویی روی گوشی تلفن همراه کاربران و بدون دخالت اپراتورهای تلفن همراه نموده است.

در این سامانه، صوت، بنر گرافیکی و همچنین تیزرهای ویدئویی صاحبان محتوا بر روی تلفن همراه کاربران نوای بازرگانی در هنگام برقراری تماس های تلفنی نقش می بندد.

جهت معرفی کلی این خدمت می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

1- بهره مندی از ابزار تلفن همراه به عنوان یک فرا رسانه جامع

2- ارائه یک بسته کامل تبلیغاتی ویژه مجموعه های سازمانی صاحب محتوا در قالب صوت، عکس و فیلم با هدف نمایش کامل خدمات و توانمندی ها

3- عدم وابستگی به اپراتورهای تلفن همراه و پرداخت هزینه های سنگین بی هدف

4- بهره‎مندی از رفتار و عادت رسانه‎ای مشترک: پخش صوت تبلیغاتی زمانی که کاربر در انتظار شنیدن یک محتوای صوتی اعم از صدای بوق، آوای انتظار، اطلاع رسانی اپراتور یا ... است.

5- پخش بنر و فیلم تبلیغاتی پس از اتمام تماس. در چنین حالتی، کاربر، هیچ اختلالی در فرآیند استفاده از تلفن همراه احساس نمی‎نماید و در صورت جذاب بودن محتوای نمایش داده شده، اقدام به ادامه همراهی از طریق کلیک و مراجعه به مرجع اصلی می‎نماید.

6- استقبال بی نظیر طراحان نرم افزار به مشارکت در این طرح به سبب عدم اختلال در فعالیت کاربر هنگام کار با نرم افزار که به پیشگیری از ریزش اعضا و همچنین افزایش اعضای باشگاه می انجامد.

7- دراختیار گیری پنل کاربری به منظور مشاهده زمان و مکان پخش هرآگهی (برخلاف رسانه‎های جاری من جمله صداوسیما، رسانه‎های محیطی و مکتوب)

8- مشارکت هرچه بیشتر، افزایش روزانه تعداد و ماندگاری اعضا به دلیل جوایز باشگاه و از همه مهم‎تر حضور انجمن‎ها و نهادهای خیریه در باشگاه نوای بازرگانی. اعضای مهربان باشگاه نوای بازرگانی می‎دانند در ازای تماس‎های روزانه خود علاوه بر کسب جوایز و هدایای باشگاه، بخشی از درآمد پخش تبلیغات در این فضا به نیابت از آنها به مجموعه‎های معتبر نیکوکاری در کشور تعلق می‎گیرد.

9- امکان تنظیم پخش برمبنای تعداد تماس کاربر در هر روز (مثلاً در اولین تماس هر روز کاربران در بازه زمانی مشخص پخش گردد)

10- امکان تنظیم پخش تبلیغات براساس زمان و استان مخاطبین

11- امکان تنظیم تعداد دفعات پخش برای هر کاربر در هر روز

12- امکان تفکیک مخاطبان براساس ذائقه مخاطب(ورزشی، سیاسی، اقتصادی، آموزشی و ...)

13- امکان تفکیک مخاطبان بر مبنای سن و جنسیت(به زودی)

تعهدات باشگاه به دارندگان محتوای دیجیتال

ارائه پنل گزارش دهی جامع با هدف نظارت بر روند پخش پیام

برقراری امکان ارسال پیام به تعداد مشخص به تفکیک شهر و اپراتور

برقراری امکان تعیین تعداد دفعات پخش پیام برای یک نفر در هر روز3

برقراری امکان تعیین نوبت تماس جهت پخش (در اولین تماس روزانه اعضا، دومین تماس، ...)

6- اجرای فرآیند باشگاه نوای بازرگانی در اولین نرم افزار همکار(در صورت تقارن همکاری با چند نرم افزار در یک گوشی)

7- عدم نیاز به فعالیت روزانه یا مستمر کاربر با نرم افزار میزبان .

دانلود کنید